tel. 507 30 74 74
tel. 32 431 08 30

"Zawsze słuchaj ekspertów. Powiedzą Ci, co jest niemożliwe i dlaczego. A potem po prostu zrób to."

Heinlein Robert


Informatyk

Systemy informatyczne Katowice kompleksowa opieka IT.

Systemy informatyczne Katowice

Pełna kompleksowa obsługa firm w zakresie IT czyli Systemy informatyczne Katowice. Co oferujemy? Pełen zakres IT. Od wsparcia technicznego, konsultacje, doradztwo informatyczne poprzez serwis a skończywszy na administracji serwerem. Wsparcie techniczne klienta biznesowego ma obecnie kluczowe znaczenie. Obecnie każde przedsiębiorstwo jest zinformatyzowane. Każdy komputer, drukarka, monitor, urządzenie sieciowe takie jak router czy access point wymaga obsługi. Natomiast użytkownicy na codzień napotykają na różnego rodzaju problemy informatyczne, które po krótkiej konsultacji telefonicznej można szybko rozwiązać. Oprócz wsparcia telefonicznego istnieje też możliwość pełnej administracji komputerami w firmie np poprzez pulpit zdalny. Co to jest pulpit zdalny.

Zdalna pomoc techniczna

Na komputerze użytkownika instaluje się specjalną aplikację dostępową, która w momencie kiedy pomoc techniczna będzie konieczna wyświetli odpowiedni kod. Specjalista IT zdalnie po uzyskaniu tego kodu będzie mógł przejąc pełną kontrolę nad komputerem i usunąć problem. Istnieje także możliwość ograniczenia tych działań administracyjnie oraz możemy dokładnie śledzić albo nawet też nagrywać poczynania osoby obsługującej nasz pulpit. Tak czy inaczej taka obsługa umożliwia szybkie usuwanie bieżących awarii. Systemy informatyczne Katowice pełni tego typu usługi na terenie całego miasta oraz województwa.

Co jeśli komputera nie da się uruchomić?

Zdarza się i tak, że komputer po prostu się nie uruchamia. Albo problem dotyczy urządzenia, którym nie da się zdalnie zarządzać. Wówczas konieczna jest osobista wizyta w siedzibie klienta. Systemy informatyczne Katowice - wystarczy zadzwonić pod specjalny numer telefonu 507307474 i zamówić interwencję.

Outsourcing IT

Oprócz doraźnej pomocy istnieje możliwość podpisania specjalnej umowy outsourcingowej, która reguluje pełną kompleksową opiekę informatyczną firmie zewnętrznej. Taka forma współpracy niesie ze sobą wiele korzyści. Jesteśmy zwolnieni z kosztownego utrzymania własnego działu IT. Poza tym taka umowa jest elastyczna i zawsze dostosowana do naszych potrzeb. Oznacza to, że nie ponosimy dodatkowych kosztów gdy nic się w firmie nie dzieje. O zaletach umowy serwisowej najlepiej wiedzą firmy, które z takiej możliwości korzystają. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.  Systemy informatyczne Katowice - wystarczy skontaktować się z firmą Digital It Systems i umówić się na spotkanie.