tel. 507 30 74 74
tel. 32 431 08 30

"Zawsze słuchaj ekspertów. Powiedzą Ci, co jest niemożliwe i dlaczego. A potem po prostu zrób to."

Heinlein Robert


Informatyk

Pogotowie komputerowe Sosnowiec

Pogotowie komputerowe Sosnowiec

Kiedy używamy komputera do pracy albo do nauki wówczas jest dla nas bardzo ważnym urządzeniem, na który musimy cały czas liczyć. Bezawaryjna praca jest tutaj podstawą. Wiedzą o tym ci, którzy w trakcie pisania pracy dyplomowej lub magisterskiej nagle stracili dostęp do danych. Nie wspomnę już o niepewności czy w ogóle uda się je odzyskać. Dlatego pogotowie komputerowe Sosnowiec jest w tym momencie najlepszym rozwiązaniem. Jeśli takie nieszczęście spotkało Ciebie wystarczy zadzwonić pod numer 507 30 74 74 a specjalista informatyk z wieloletnim doświadczeniem pomoże we wstępnej diagnostyce. Bywa i tak, ze problem udało się rozwiązać podczas kilkuminutowej rozmowy telefonicznej.

Szybka pomoc

No właśnie. Jeśli jest już późny wieczór albo wczesny ranek a my chcemy jak najszybciej zacząć pracować to może się okazać, że serwisy komputerowe otwierają dopiero o 10. Warto więc mieć telefon do pogotowie komputerowe Sosnowiec. Taka krótka rozmowa nic nie kosztuje a może uratować nas od stresu i unikniemy wtedy bezsennej nocy. Oczywiście bywają różnego rodzaju awarie. Czasami problemu nie da się rozwiązać przez telefon. Ale jeśli naprawdę bardzo ci zależy a nasi technicy pełniący dyżur akurat będą wolni to być może przyjadą do Ciebie i usuną problem jeszcze w tym samym dniu.

Instalacja systemu

Współczesne systemy operacyjne są coraz to doskonalsze i mniej awaryjne niż kiedyś. Dlatego uszkodzenie nowoczesnego systemu i konieczność jego reinstalacji należy raczej do rzadkości. Jeśli jednak posiadamy Windowsa XP to istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostały uszkodzone jakieś pliki niezbędne do jego poprawnej pracy. Pogotowie komputerowe Sosnowiec po wstępnej diagnozie oceni czy jest to problem naszego sprzętu czy po prostu uszkodzenie systemu operacyjnego.

Usuwanie wirusów

Plagą naszych czasów są niestety wirusy komputerowe. Nawet jeśli posiadamy dobrej klasy program antywirusowy to nie jesteśmy nigdy pewni czy akurat nasz komputer nie padł ofiarą jakiegoś ataku wirusem. Wtedy oczywiście pogotowie komputerowe Sosnowiec szybko postara się aby nasze dane zostały zabezpieczone a wirusy usunięte. Usuwanie wirusów sprowadza się do przeskanowania komputera odpowiednim oprogramowaniem. Czasami złośliwe oprogramowanie skutecznie blokuje nasz system i nie jest to takie łatwe ale nasi specjaliści dadzą sobie z tym radę.