tel. 507 30 74 74
tel. 32 431 08 30

"Zawsze słuchaj ekspertów. Powiedzą Ci, co jest niemożliwe i dlaczego. A potem po prostu zrób to."

Heinlein Robert


Informatyk

Oferta

Serwis komputerów i laptopów

Serwis komputerów i laptopów Sosnowiec to specjalistyczna firma zajmująca się naprawą komputerów, laptopów, monitorów, urządzeń peryferyjnych, tabletów, smartphone  i innych urządzeń komputerowych. Jeśli nie jesteś pewien czy dane urządzenie jest przez nas serwisowane to wystarczy zadzwonić i zapytać - tel. 507307474 lub 32 431 08 30.

WIĘCEJ

Przeinstalowanie systemu operacyjnego

Gdy nasz system uległ awarii lub po prostu jest tak zaśmiecony, że pracuje bardzo mozolnie wówczas nieodzowne może okazać się przeinstalowanie systemy. Co wtedy? CO nam będzie potrzebne?

WIĘCEJ

Odwirusowanie komputera

Wirusy podobnie jak choroby nie omijają nikogo. Jeśli nie jesteśmy odpowiednio odporni czyli nie posidamy odpowiedniego oprogramowania antywirusowego albo ono okazuje się za słabe konieczne będzie odwirusowanie komputera. Usuwanie wirusów Sosnowiec- to może być naprawdę proste.

WIĘCEJ

Odzyskiwanie danych 

Kiedy tracimy dostęp do naszych cennych danych czasmi myślimy, że nasz świat się zawalił. Co wtedy zrobić? Czy dane straciliśmy bezpowrotnie? Otóż NIE! Bardzo często łatwo da się je odtworzyć. Zajmujemy się profesjonalnie odzyskiwaniem danych.

więcej

 

Naprawa laptopów

Niestety żaden komputer nie pracuje wiecznie. A szkoda. Kiedy awarii ulega nasz osobisty laptop wtedy szukamy pomocy wśród znajomych specjalistów. Bardzo często naprawa laptopa to coś więcej niż zainstalowanie systemu  - wybierz profesjonalistów.

więcej

 

Składanie komputera

Chcesz mieć oryginalny komputer, jakiego nie spotkasz w żadnym sklepie? Jesteś wymagającym graczem albo poweruserem ale nie masz doświadczenia w składaniu komputera? Zatrudnij nas a przekonasz się jak wyglada profesjonalny hardware.

więcej

 

Outsourcing IT 

Kiedy prowadzisz małe przedsiębiorstwo albo po prostu nie chcesz przepłacać za prowadznie własnego działu IT to warto poszukać firmy zajmującej się outsourcingiem IT. Dobrze trafiłeś.

więcej

 

Tworzenie stron internetowych 

Tworzenie stron internetowych, proste strony wizytówki ale też rozbudowane portale i aplikacje webowe to nasza specjalność. Chcesz odświeżyć stronę albo zbudować od zera. Potrzebujesz dobrego administratora - zadzwoń.

więcej

 

Informatyk na telefon 

Potrzebujesz pomocy informatyka na wczoraj? Ale dzwonisz pod 101 a tam nikt nie odbiera? Zadzwoń pod 507307474 tam na pewno ktoś odbierze i Ci pomoże. Zapraszamy do współpracy.

więcej

 

Informatyk Sosnowiec - doświadczony informatyk

Pseudo informatyków jest naprawdę wiele ale jeśli dotknął nas bardziej złożony problem z dzidziny IT to musimy liczyć na doświadczonego informatyka. Doświadczony infromatyk Sosnowiec - do Państwa usług - zadzwoń 507307474.

więcej

 

Pogotowie komputerowe Sosnowiec 

Kiedy pojawi się poważny problem ze sprzętem lub oprogramowaniem a Ty musisz pracować ale mieć dostęp do cennych danych wówczas nie możesz czekać. Potrzebujesz pogotowie komputerowe.

więcej

 

Naprawa komputera 

Awarie komputerów sa dość częste. Kiedy taka awaria spotyka Twój sprzęt oczekujesz fachowej i szybkiej pomocy. I słusznie. Specjalista z dużym doświadczeniem chętnie Ci pomoże.

więcej

 

Obsługa informatyczna Sosnowiec

Głównie przedsiębiorcy lubią poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Jest to niezbędne aby skupić się na wykonywanym biznesie a nie na usuwaniu awarii. Stała kompleksowa obsługa informatyka to jest rozwiązanie dla Ciebie.

WIĘCEJ

 

Usuwanie wirusów

Niestety nie omijają nikogo a kiedy trafią na nasz komputer lub tablet jesteśmy w rozterce. Co teraz? Istnieją skuteczne rozwiązania. Zajmuję się profesjonalnie usuwaniem wirusów.

WIĘCEJ

 

Przywracanie sformatowanej partycji

Co zrobić kiedy przez pomyłkę usunęliśmy partycję z dysku twardego a były tam cenne dla nas dane? Można próbować samodzielnie przywrócić dane ale zaufaj specjalistom. Profesjonalne i skuteczne przywracanie sformatowanej partycji.

WIĘCEJ

 

Systemy informatyczne Katowice

Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza i okoliczne miasta są tak blisko siebie, że oferujemy nasze usługi praktycznie w całej aglomeracji. Także w Katowicach - rozwiązania informatyczne dla firm - Systemy Informatyczne.

WIĘCEJ

 

Outsourcing IT Sosnowiec - kompleksowa opieka informatyczna

Czasami lepiej zlecić opieke informatyczną firmie zewnętrznej niż ponosić ogromne koszty utrzymania działu IT w przedsiębiorstwie. Jeśli należysz do takiego przedsiębiorcy to zadzwoń 507307474.

WIĘCEJ

 

Usuwanie wirusów

Niestety nie omijają nikogo a kiedy trafią na nasz komputer lub tablet jesteśmy w rozterce. Co teraz? Istnieją skuteczne rozwiązania. Zajmuję się profesjonalnie usuwaniem wirusów.

WIĘCEJ