tel. 507 30 74 74
tel. 32 431 08 30

"Zawsze słuchaj ekspertów. Powiedzą Ci, co jest niemożliwe i dlaczego. A potem po prostu zrób to."

Heinlein Robert


Informatyk

Obsługa informatyczna Sosnowiec - pomoc informatyka.

Obsługa informatyczna Sosnowiec

Obecnie prowadzenie biznesu bez informatyki i komputerów oraz wszystkim co z tym związane jest po prostu niemożliwe. Nawet jeśli mamy tylko warzywniak to musimy czasami gdzieś wystawić fakturę. Można ręcznie ale czy jest to praktyczne? Obsługa informatyczna Sosnowiec zdaje sobie z tego sprawę i wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów aby spełnić ich oczekiwania pod tym względem. Większa firma z pewnością zatrudni sobie informatyka aby mieć go przy sobie cały czas na każde zawołanie w czasie pracy firmy. Ale mniejsze przedsiębiorstwo ze względu na koszty po prostu nie może sobie na to pozwolić. Tutaj najlepszym rozwiązaniem będzie obsługa informatyczna Sosnowiec.

Na czym polega obsługa informatyczna.

Nie musimy zatrudniać pełnoetatowego pracownika aby korzystać z pomocy informatyka. Wystarczy, że podpiszemy odpowiednią umowę z firmą informatyczną na obsługę w zakresie IT. W takiej umowie jest sprecyzowany zakres prac i obowiązków jakie taka firma względem nas ma oraz miesięczną kwotę jaką zostaniemy w związku z taką obsługą obarczeni. Powinien być tam opisany czas reakcji, zakres prac, sposób ich wykonania itp. itp. Istnieje wiele korzyści z takiej współpracy. Chcesz je wszystkie poznać? Zadzwoń do Digital It Systems pod numer 507307474 a wszystkiego się dowiesz.

Korzyści ze współpracy informatycznej

Korzyści oczywiście jest bardzo wiele i nie sposób opisać wszystkich w tak krótkim artykule. Obsługa informatyczna Sosnowiec wiąże się z wieloma zobowiązaniami względem klienta. Na przykład pomoc techniczna przez telefon na każde zawołanie. Jest to o tyle istotne, że większość problemów informatycznych da się rozwiązać w kilka minut nawet przez telefon. Jeśli sami sobie nie radzimy i instrukcje telefoniczne udzielane nam przez informatyka są dla nas niezrozumiałe to można skorzystać z tak zwanej pomocy zdalnej. Pomoc zdalna polega na dostępie do naszego komputera przez sieć internet i zdalne zarządzanie tym komputerem tak jakbyśmy przy nim siedzieli. Osoba, która zarządza naszym komputerem zdalnie widzi na ekranie swojego komputera wszystko to co jest na naszym ekranie. Dzięki temu można sprawnie i szybko usunąć większość problemów jakie się mogą wyłonić podczas pracy z komputerem.