tel. 507 30 74 74
tel. 32 431 08 30

"Zawsze słuchaj ekspertów. Powiedzą Ci, co jest niemożliwe i dlaczego. A potem po prostu zrób to."

Heinlein Robert


Informatyk

Naprawa komputera Sosnowiec - usuwanie wirusów, odzyskiwanie danych, instalacja systemu, naprawa laptopa. Zadzwoń 507307474.

Naprawa komputera Sosnowiec

Kiedy nasza maszyna do pracy wysiada to jest to najgorszy dzień w naszym życiu. Wiele może się wydarzyć ale awaria komputera to jest najstraszniejsza rzecz jaka się zdarza. Niestety jeśli nie jesteśmy mocni w IT to pozostaje nam tylko pomoc specjalisty. Naprawa komputera Sosnowiec to już ostateczność ale niestety czasami nie mamy po prostu żadnego wyjścia.

Diagnoza awarii

Gdy zdarzy nam się naprawa komputera sosnowiec to pierwsze co musimy zrobić to dobrze zdiagnozować problem. Najczęściej jest tak jak u mechanika samochodowego. Wystarczy, że opiszemy problem a on już wie co mogło się wydarzyć. Zada parę pytań i będzie już miał gotowych kilka scenariuszy rozwiązań. Żeby jednak pewność była pełna to niestety ale pacjenta trzeba dokładnie zbadać. Tutaj musimy uzbroić się w cierpliwość. Oddać naszą maszynę w dobre ręce i czekać na odpowiedź. Nie warto dzwonić wcześniej i poganiać. To bez sensu i bez celu a wprowadzi nas i informatyka we frustrację. Po co nam to? Nie ma po prostu sensu. Dlatego spokojnie czekajmy na ten upragniony telefon a gdy już zadzwoni uważnie słuchajmy.

Naprawa komputera - Co się może zdarzyć?

Tutaj możliwości jest niestety wiele. Do najczęściej spotykanych awarii należy: uszkodzenie dysku twardego – bad sektory, jeśli komputer nie włącza się w ogóle bardzo często winny jest zasilacz, dotyczy to zarówno laptopów jak i komputerów stacjonarnych tak zwanych desktopów. W laptopach lubi padać także bateria. Szczególnie jak nasz komputerek ma już parę ładnych lat. Ale nie jest to wyjątkiem. Coraz częściej zdarza się że awarii ulega komputer który ma kilka miesięcy. Jeśli mamy laptopa i komputer uruchamia się tzn. słyszymy wentylator, diody się zapalają, ale nic nie pojawia się na ekranie to najczęściej powodem jest uszkodzona grafika. Naprawa grafiki w laptopie jeśli nie jest osobną dedykowaną kartą to niestety drogi wydatek. Czasami sięgający kilkuset złotych. Naprawa komputera Sosnowiec jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie - wystarczy zadzwonić 507 30 74 74.

Odzyskiwanie danych

Podobno ludzie dzielą się na tych co robią kopie zapasowe oraz na tych którzy jeszcze nie stracili danych. Jeśli należysz do tej drugiej kategorii i padł ci dysk to jest prawie pozamiatane. Oczywiście istnieją możliwości odzyskiwania danych ale ani nie jest to tanie ani szybkie. Jeśli system się nie uruchamia i podczas startu systemu pojawiają się jakieś dziwne nieczytelne dla ciebie komunikaty to być może dysk nie trafi jeszcze do kosza i wystarczy system przeinstalować. Ale jeśli są na nim bad sektory to lepiej dysk wymienić bo normalna praca na takim komputerze nie będzie po prosty możliwa.