tel. 507 30 74 74
tel. 32 431 08 30

"Zawsze słuchaj ekspertów. Powiedzą Ci, co jest niemożliwe i dlaczego. A potem po prostu zrób to."

Heinlein Robert


Informatyk

Informatyk na telefon

Informatyk na telefon - 507307474

Kiedy potrzebujemy szybkiej pomocy do naszego komputera albo serwera lub innego sprzętu związanego z branżą IT dobrze mieć kontakt z dobrym informatykiem, który pomoże w rozwiązaniu problemu.  Chodzi oczywiście o informatyk na telefon. Bywa i tak, że jakiś problem informatyczny da się rozwiązać zdalnie. Czasami wystarczą instrukcje udzielane przez telefon a innym razem niezbędne może okazać się zdalna pomoc ale z udostępnieniem pulpitu.

Działamy na terenie miast: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Mysłowice, Chrzanów, Olkusz, Kraków, Bytom, Siemianowice, Chorzów, Zabrze, Gliwice - całe województwo Śląskie.

Zdalna pomoc

Na czym polega taka zdalna pomoc? Przede wszystkim musimy zainstalować specjalne oprogramowanie, które umożliwi innej osobie - w tym wypadku informatykowi - dostęp do naszego pulpitu. Nie musimy się obawiać, będziemy widzieć wszystko co ta osoba robi na naszym komputerze. Jest to najprostsze i najszybsze rozwiązanie a przy tym tanie ponieważ nie musimy płacić za dojazd. Pomoc zdalna nie zawsze może mieć miejsce. Przede wszystkim nasz system operacyjny musi być na tyle sprawny ale zapewnić możliwość instalacji oprogramowania w standardowym trybie oraz mieć aktywne połączenie sieciowe nie zablokowane przez wirusy. Jeśli nasz komputer nie uruchamia się poprawnie wówczas może się okazać, że wizyta informatyka na miejscy jest konieczna. Wtedy informatyk na telefon będzie musiał po prostu do nas przyjechać.

Problemy z komputerem

Najczęściej zdarzają się problemy z uszkodzonym systemem operacyjnym, który się nie uruchamia i wtedy konieczna jest interwencja na miejscu. Często także padamy ofiarą wirusów, które powodują wyświetlanie irytujących reklam albo po prostu przekierowują nas na inne strony po kliknięciu na link w przeglądarce. Czasami system się zawiesza na skutek błędnie zainstalowanego oprogramowania albo na skutek przegrzewania procesora albo karty graficznej. Bywają też oczywiście inne powody ale to temat na książkę. Zawsze w takim wypadku dobrze mieć informatyka na telefon. Taki informatyk na telefon wstępnie po samym wywiadzie będzie mógł zdiagnozować problem a my możemy na spokojnie podjąć decyzję.

Telefon do informatyka

Zapisz sobie numer najlepiej na stałe w telefonie - 507307474. Pod tym numerem dyżuruje informatyk z firmy Digital It Systems. Mogą to być różne osoby pełniące akurat dyżur ale zawsze staramy się pomóc w sposób profesjonalny, szybki i bezbolesny.