tel. 507 30 74 74
tel. 32 431 08 30

"Zawsze słuchaj ekspertów. Powiedzą Ci, co jest niemożliwe i dlaczego. A potem po prostu zrób to."

Heinlein Robert


Informatyk

FAQ

  • Jaki będzie koszt naprawy? Jak mam oszacować cenę za usługę jeśli nie wiem dokładnie co się stąło?

Niestety przed wykonaniem samej diagnostyki nie zawsze jesteśmy w stanie stwierdzić co tak naprawdę się stało. Ale jeśli do nas zadzwonisz i postarasz się opisać problem najlepiej jak to możliwe to podamy Ci najczęściej spotykane problemy, które mają takie objawy oraz ewentualne koszty ich usunięcia. Jeśli awaria będzie poważna np. uszkodznie układu graficznego w laptopie i naprawa nieopłacalna to w najgorszym wypadku poniesiesz koszty diagnostyki z dojazdem w wysokości 50zł na terenie miast Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno i okolice. Zadzwoń po szczegółową wycenę : 507307474.

  • Pogotowie komputerowe nie odbiera telefonu.

Pogotowie komputerowe świadczy usługi na terenie województwa śląskiego przez całą dobę. Jednak zdarza się, że informatyk pełniący dyżur jest akurat na interwencji lub jest niedostępny z różnych powodów. Wówczas oddzwoni do Państwa tak szybko jak to tylko bedzie możliwe.

  • Informatyk był u mnie 15 minut a zapłaciłem jak za całą godzinę.

W cenniku podane są zawsze ceny za jedną pełną godzinę pracy informatyka. Koszt tej godziny naliczany jest zawsze z góry za każdą rozpoczętą godzinę. Możemy zastosować pewne wyjątki i upusty przy większej ilości godzin ale zawsze jest to uzgadniane indywidualnie.

  • Informatyk nie usunął problemu na miejscu. Dlaczego?

Pomimo szczerych starań nie zawsze jesteśmy w stanie usunąć problem na miejscu u klienta. Czasami do usunięcia awarii niezbędny jest specjalistyczny sprzęt diagnostyczny lub części zamienne, których akurat nie mamy przy sobie. Nie jest to fizycznie możliwe aby informatyk miał ze sobą cały profesjonalny warsztat do usuwania problemów.

 

Masz jakieś pytania lub coś wydaje Ci się niejasne. Śmiało - zadzwoń - 507 30 74 74 a my odpowiemy na każde Twoje pytanie.